Image
Image
Image
Hatay Yöresel Taze Yaprak Sarması

Antikya

Hatay Yöresel Taze Yaprak Sarması

%10
TRY 77.00TRY 69.00
Taze Yaprak Sarması Seçenekleri
3 Porsiyon (60-75 Kalem)
Sepete Ekle
features
175 TL üzeri ücretsiz kargo
features
256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Yaprak Sarmamızın içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Yaprak (Taze salamura), pirinç, kırmızı et, soğan, sıvı yağ, katı yağ, baharatlar.


Ürünün Hazırlanışı: Hijyen koşullarında hazırlanıp en güzel şekliyle sarılır ve özenle pişirilir.


Ürünün Faydaları: Üzüm yapraklarının damar güçlendirici etkisi, bacaklarda varisli damarlar üzerinde tedavi edici bir etkisi vardır. Asma yapraklarının kaynamış suyu varisli damarları önlemek veya tedavi etmek için kullanılabilir. Hafızayı güçlendirir: Strese ve yaşa bağlı olarak, unutkanlık zamanla baş gösterir. Asma yaprakları, yetişkinlerin hafızasını artırabilen B6 vitamini içerir. Gelişmekte olan çocukların zeka gelişimi üzerinde de olumlu bir etkisi vardır.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Ürün uzun süreli saklama koşullarına uygun değildir. Teslim aldıktan sonra kısa süre içerisinde tüketmeniz önerilir.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 3 porsiyon (60-75 Kalem) olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; yaprak sarmamız gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dâhilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.