Image
Image
Image
Hatay Yöresel Sünme Peynir

Antikya

Hatay Yöresel Sünme Peynir

%10
₺ 72.15₺ 65.00
Sünme Peynir Seçenekleri
1 kg
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Sünme peynirimizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır. Ayrıca künefe yapımında da kullanılmaktadır. Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Keçi sütü, mezeki sakızı, peynir mayası, mahlep.


Ürünün Hazırlanışı: Geleneksel yöntemlerle üretilmiştir. İnek sütünden elde edilen ve sıcak suda eritilerek ip biçiminde hazırlanan, az tuzlu, dayanıklı bir peynir çeşididir. Ürünümüz, hijyen koşulları altında el değmeden paketlenir


Ürünün Faydaları: Vücudunuzun PH seviyesini düzenler. İçeriğinde yüksek oranda bulunan B12 vitamini sayesinde merkezi sinir sisteminizin güçlenmesini sağlamaktadır.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Uygun saklama koşulları sağlandığında tazeliğini korur. Kahvaltılık olarak tüketilir, ayrıca böreklerde enfes olur. Hellim peyniri gibi, biraz tereyağı ile tavada kızartılırsa çok lezzetli olur.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 1 kg olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; sünme peynirimiz gıdaya uygun pet ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli i Devamını Göster