Image
Image
Image
Hatay Yöresel Oruk

Antikya

Hatay Yöresel Oruk

%10
₺ 80.00₺ 72.00
Oruk Seçenekleri
8 Adet
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Oruğumuzun içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Kırmızı et, bulgur, biber salçası, un, soğan, dana eti kıyması, ceviz, baharatlar.


Ürünün Hazırlanışı: Dışı titizlikle hazırlanarak, bulgur hamurundan oluşur. İçi ise cevizli kıyma ile doldurulan Oruk taş fırında pişirilir. Ürünlerimiz, hijyen koşulları altında paketlenir.


Kullanım Şekilleri: Sizleri Medeniyetler sofrasının lezzetleriyle tanıştıran Oruk lezzetini, misafir ağırlamalarınızda, kutlamalarda afiyetle sevdiklerinize sunabilirsiniz.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Buzlukta saklanması halinde tazeliğini uzun süre korur.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 8 adet olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; yöresel oruğumuz gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dâhilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.


Hijyen koşulları gereği açıl Devamını Göster