Image
Image
Image
Hatay Yöresel Kuyruklu Oruk

Antikya

Hatay Yöresel Kuyruklu Oruk

%10
TRY 40.00TRY 36.00
Kuyruklu Oruk Seçenekleri
4 Adet
Sepete Ekle
features
175 TL üzeri ücretsiz kargo
features
256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Kuyruklu Oruğumuzun içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Kırmızı et, bulgur, biber salçası, un, soğan, kuyruk yağı, ceviz, baharatlar.


Ürünün Hazırlanışı: Dışı titizlikle hazırlanarak, bulgur hamurundan oluşur. İçi ise ceviz bolca maydanoz ve kuyruk yağı ile hazırlan Kuyruku Oruk taş fırında pişirilir. Ürünlerimiz, hijyen koşulları altında paketlenir.


Kullanım Şekilleri: Sizleri Medeniyetler sofrasının lezzetleriyle tanıştıran Kuyruklu Oruk lezzetini, misafir ağırlamalarınızda, kutlamalarda afiyetle sevdiklerinize sunabilirsiniz.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Buzlukta saklanması halinde tazeliğini uzun süre korur.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 4 adet olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; yöresel kuyruklu oruğumuz gıdaya uygun satışa sunulmaktadır. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dahilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.