Image
Image
Image
Hatay Yöresel Kıtır Kabak Tatlısı

Antikya

Hatay Yöresel Kıtır Kabak Tatlısı

%10
₺ 42.20₺ 38.00
Kıtır Kabak Tatlısı Seçenekleri
1 kg
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Kıtır Kabak tatlımızın içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Balkabağı, su, şeker, limon tuzu.


Ürünün Hazırlanışı: Sönmemiş kireç derin bir kaba alınır. Üzerine su eklenir. Karışım doğranmış kabakların üzerine dökülür ve 15 saate kadar bekletilir. Daha sonra bol su ile yıkanır. Kabaklar şerbette kaynatılır. Ürünümüz, hijyen koşulları altında el değmeden paketlenir.


Ürünün Faydaları: Sizleri Hatay’a özgü, farklı bir kabak tatlısı yorumuyla tanıştıracaktır.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Ürün uzun süreli saklama koşullarına uygun değildir. Teslim aldıktan sonra kısa süre içerisinde tüketmeniz önerilir.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 1 kg olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; tatlımız gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dahilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.


Hijyen koşulları g Devamını Göster