Image
Image
Image
Hatay Yöresel Cevizli Biber Ezmesi

Antikya

Hatay Yöresel Cevizli Biber Ezmesi

%10
₺ 83.40₺ 75.00
Cevizli Biber Ezmesi Seçenekleri
1 kg
500 gr
250 gr
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Cevizli biber ezmemizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Ceviz içi, biber salçası, domates salçası, tahin ve zeytinyağı.


Ürünün Hazırlanışı: Tüm malzemeler uygun miktarlarda bakır havanda dövülmesiyle yapılır. Zeytinyağı ve nar ekşisi ilave edilerek de servis edilebilir. Ürünlerimiz, hijyen koşulları altında paketlenir.


Ürünün Faydaları: Damağınızı şenlendirir. Sizleri Medeniyetler sofrasının lezzetiyle tanıştırır. Kullanım Talimatı Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Uygun saklama koşulları sağlandığında tazeliğini korur.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Uygun saklama koşulları sağlandığında tazeliğini korur.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 1 kg, 500 gr ve 250 gr olarak farklı paketleme seçeneklerine sahiptir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; cevizli biber ezmemiz gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dâhilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye Devamını Göster