Image
Image
Image
Hatay Yöresel Mumbar Dolması

Antikya

Hatay Yöresel Mumbar Dolması

%10
₺ 100.00₺ 90.00
Mumbar Dolması Seçenekleri
2 Adet
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Bumbar dolmamızın içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Koruyucu ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçerığı: Pirinç, dana eti kıyması, kuyruk yağı (koyun), sıvı yağ, katı yağ, domates salçası, soğan, karabiber, tuz.


Ürünün Hazırlanışı: Bumbarlar iyice yıkanır. Sirkeli ve limonlu suda 1 gün bekletilir. Ertesi gün bumbarlar tekrar yıkanır. Daha sonra hazırlanan iç harç hijyenik koşullarda bumbarın içine doldurulur. Özel sosunda kaynatılan bumbarlar servise hazır hale getirilir. Ürünlerimiz, hijyen koşulları altında el değmeden paketlenir.


Ürünün Faydaları: Damağınızı şenlendirir. Sizleri Medeniyetler sofrasının lezzetiyle tanıştırır.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Buzlukta saklanması halinde tazeliğini uzun süre korur.


Gönderım Şeklı: Ürünümüz, 1 adet olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; bumbar dolmamız gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dahilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.

< Devamını Göster