Image
Image
Image
Hatay Soğuk Sıkma Zeytinyağı

Antikya

Hatay Soğuk Sıkma Zeytinyağı

%10
₺ 61.05₺ 55.00
Soğuk Sıkma Zeytinyağı Seçenekleri
750 ml
500 ml
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Zeytinlerimiz dağlık alanda gübre, ilaç ve sulama dahil hiçbir etken olmadan organik olarak yetiştirilmiştir ve %100 doğaldır. Yağlarımız üretim aşamasında ECO CERT organik belgesi denetimi ve standartları kapsamında üretilmiştir. Ürünümüzün asit oranı en yüksek 0.7 dizemdir. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Zeytin.


Ürünün Hazırlanışı: Yeni hasat yılının özenle toplanan mahsulleri iyice temizlendikten sonra kırma işlemi gerçekleştirilir. Zeytinin hücre çeperine verilen zararla içerisindeki mikro moleküler yapıdaki yağ zerreciklerinin katı sıvı ayrımına uygun, akışkan bir form kazanması sağlanır. Daha sonra yoğurma aşamasına geçilir. Yüksek asitli yağlar bu aşamada ortaya çıkar. Daha sonra öğütülmüş zeytinlerin su ve yağının ayrılması için beklenir. Bu karışımdan suyun buharlaştırılarak ayrılması ile organik zeytinyağımızı elde etmiş oluruz. Zeytin yağımız, hijyen koşulları altında el değmeden paketlenir.


Ürünün Faydaları: Karaciğeri temizler, sindirimi düzenler, metabolizmayı hızlandırarak kilo vermenize katkı sağlar, kemikleri güçlendirir, cildi korur, kan basıncını düzenler.


Saklama Koşull Devamını Göster