Image
Image
Image
Hatay Organik Turunç Reçeli

Antikya

Hatay Organik Turunç Reçeli

%10
TRY 43.50TRY 39.00
Organik Turunç Reçeli
750 gr
Sepete Ekle
features
175 TL üzeri ücretsiz kargo
features
256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Turunç reçelimizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Turunç, şeker, su.


Ürünün Hazırlanışı: Hatay’ın köylerinde verimli topraklarda yetişen turunçlar toplanır, toplanan turunçlar iyice yıkanıp doğrandıktan sonra iplere geçirilir. Daha sonrasında tencerelerde diğer malzemelerle birlikte pişirilir. Pişme esnasında ve reçel soğumaya alındığı esnada şekerlenmemesi için birkaç damla limon damlatılır. Ürünümüz, hijyen koşulları altında el değmeden paketlenir.


Kullanım Şekilleri: Sizleri Medeniyetler sofrasının lezzetleriyle tanıştıran Turunç Reçelini misafir ağırlamalarınızda, kutlamalarda afiyetle sevdiklerinize sunabilirsiniz.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Uygun saklama koşulları sağlandığında uzun süre tazeliğini korur.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 750 gr olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; turunç reçelimiz gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dahilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.