Image
Image
Image
Hatay Kağıt Kebabı

Antikya

Hatay Kağıt Kebabı

%10
TRY 83.00TRY 75.00
Kağıt Kebabı Seçenekleri
3 Adet
Sepete Ekle
features
175 TL üzeri ücretsiz kargo
features
256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Medeniyetler sofrasının baharatlarıyla etin harmanlanarak ince bir kağıt üzerinde taş fırında pişirildikten sonra sofralarınıza konuk olan lezzettir. İçerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Orta yağlı dana eti kıyması, kırmızı biber, maydanoz, domates salçası, karabiber, sarımsak.


Ürünün Hazırlanışı: Malzemeler uygun ölçüle ilave edilerek hijyen kuralları çerçevesinde el değmeden yoğurulur. Karışım yağlı kağıda aktarılır. Domates salçası sürüldükten sonra yuvarlak şekilde açılarak taş fırında 15 dakika pişirilerek servis edilir. Tercih edilirse sarımsak toz biberde eklenebilir. Ürünümüz, hijyen koşulları altında el değmeden paketlenir.


Ürünün Faydaları: Damağınızı şenlendirir. Sizleri Medeniyetler sofrasının lezzetiyle tanıştırır.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Buzlukta saklanması halinde tazeliğini uzun süre korur.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 3 adet olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; kebabımız gıdaya uygun pet ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dâhilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.