Image
Image
Image
Hatay Ispanaklı Katıklı Ekmek

Antikya

Hatay Ispanaklı Katıklı Ekmek

%10
₺ 20.00₺ 18.00
Ispanaklı Katıklı Ekmek Seçenekleri
1 Adet
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Ispanaklı katıklı ekmeğimizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.Ürünün İçeriği: Taze Ispanak, taze beyaz çökelek, tuzlu yoğurt, biber salçası, zeytinyağı, un, soğan ve tuz.


Ürünün Hazırlanışı: Hatay Antakya yöresine ait, odun ateşinde sac üstün günlük pişirim yapılmaktadır. Esmer buğdaydan imal edilmiştir. İçerisinde taze ıspanak, yöresel zeytinyağı, baharat, soğan, tuz bulunmaktadır. Tamamen doğal, esmer buğdayın taş değirmeninde un haline getirilmesiyle hazırlanan ekmeklerimiz, hijyen koşulları altında el değmeden paketlenir.


Ürünün Faydaları: Damağınızı şenlendirir. Sizleri Medeniyetler sofrasının lezzetiyle tanıştırır.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Uygun saklama koşulları sağlandığında 10 güne kadar buzdolabında tazeliğini korur.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 1 adet olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; katıklı ekmeğimiz gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dahilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.


Hijyen koşulları gereği açılan ürünle Devamını Göster