Image
Image
Image
Hatay El Yapımı Yöresel Külçe

Antikya

Hatay El Yapımı Yöresel Külçe

%10
TRY 17.75TRY 16.00
Külçe Seçenekleri
4 Adet
Sepete Ekle
features
175 TL üzeri ücretsiz kargo
features
256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Külçemizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşulları altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Un, su, şımra (rezene), susam, tereyağ.


Ürünün Hazırlanışı: Özenle açılan hamurlarımıza gül şeklini vererek pişiyoruz. Ürünlerimiz, hijyen koşulları altında paketlenir.


Kullanım Şekilleri: Sizleri Medeniyetler sofrasının lezzetleriyle tanıştıran Külçeyi misafir ağırlamalarınızda, beş çaylarınızda, kutlamalarda afiyetle sevdiklerinize sunabilirsiniz.


Saklama Koşulları: Buzdolabında ağzı kapalı bir paket içerisinde muhafaza edilmelidir. Buzlukta da bekletilebilir. 1 haftalık kullanım ömrü vardır.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 4 adet olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; külçemiz gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmaktadır. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dahilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.