Image
Image
Image
Hatay El Yapımı Yöresel Hurmalı Kömbe

Antikya

Hatay El Yapımı Yöresel Hurmalı Kömbe

%10
TRY 72.00TRY 65.00
Hurmalı Kömbe Seçenekleri
1 kg
Sepete Ekle
features
175 TL üzeri ücretsiz kargo
features
256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Hatay/Antakya kömbesinin hurmalısı olan Hurmalı Kömbe leziz bir kurabiye türüdür. Akdeniz bölgesinde çok yaygındır. Her gün günlük olarak üretilmektedir ve son derece tazedir. Çeşit çeşit kalıplar kullandığımız için kömbelerin görsellerinde ve şekillerinde farklılık olabilir. İçerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşulları altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Un, katı yağ, şeker, kabartma tozu, özel kömbe baharatı, hurma, susam.


Ürünün Hazırlanışı: Tüm malzemeler karıştırılarak lezzetli bir kurabiye hamuru elde edilir. Kendine has şekilleri vardır. Arzu edilen şekil verildikten sonra pişirilir. Ürünlerimiz, hijyenik koşullar altında paketlenir.


Kullanım Şekilleri: Sizleri Medeniyetler sofrasının lezzetleriyle tanıştıran Hurmalı Kömbeyi misafir ağırlamalarınızda, beş çaylarınızda, kutlamalarda afiyetle sevdiklerinize sunabilirsiniz.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. İçerisinde yumurta olmadığından cam kavanozda saklanırsa 2-3 hafta boyunca tazeliğini korur.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 1 kg olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; kömbemiz gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmaktadır. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dahilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.