Image
Image
Image
Hatay El Yapımı Yöresel Biberli Katıklı Ekmek

Antikya

Hatay El Yapımı Yöresel Biberli Katıklı Ekmek

%10
₺ 53.30₺ 48.00
Biberli Katıklı Ekmek Seçenekleri
8 Adet
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Biberli katıklı ekmeğimizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Taze süre çökelek, tuzlu yoğurt, biber salçası, baharatlar, zeytinyağı.


Ürünün Hazırlanışı: Hatay/Antakya yöresine ait, odun ateşinde günlük pişirim yapılmaktadır. Esmer buğdaydan imal edilmiştir. İçerisinde kekik, yöresel zeytinyağı, baharat, soğan, tuz bulunmaktadır. Tamamen doğal, esmer buğdayın taş değirmeninde un haline getirilmesiyle hazırlanan ekmeklerimiz, hijyen koşulları altında paketlenir.


Kullanım Şekilleri: Sizleri Medeniyetler sofrasının lezzetleriyle tanıştıran Biberli Katıklı Ekmek lezzetini, misafir ağırlamalarınızda, kutlamalarda afiyetle sevdiklerinize sunabilirsiniz.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Ürün uzun süreli kullanım için ürünü buzluğa koyarak, tazeliğini muhafaza edebilirsiniz. Buzluktan çıkarıldıktan sonra ısıtılıp tüketilebilir.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 8 ​adet olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; ıspanaklı üçgen böreğimiz gıdaya uygun satışa sunulmaktadır. Ürün, strafor Devamını Göster