Image
Image
Image
Hatay El Yapımı Tepsi Kebabı

Antikya

Hatay El Yapımı Tepsi Kebabı

%10
TRY 100.00TRY 90.00
Tepsi Kebabı Seçenekleri
3 Adet
Sepete Ekle
features
175 TL üzeri ücretsiz kargo
features
256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Tepsi kebabımızın içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Dana et, biber, baharat, maydanoz, domates, biber, domates salçası.


Ürünün Hazırlanışı: Antakya'ya ait olan lezzetli yemeklerden sadece biridir. Tepsinin içerisinde dev bir sebzeli köfte olarak gözükse de aslında o her şeyiyle özel bir kebaptır. Eti, sebzesi özenle seçilmekte, tüm bu malzemeler birlikte zırh ile ufak parçalara ayrılmakta ve ortaya müthiş bir tat çıkmaktadır. Ürünlerimiz, hijyen koşulları altında paketlenmektedir.


Ürünün Faydaları: Damağınızı şenlendirir. Sizleri Medeniyetler sofrasının lezzetiyle tanıştırır.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Ürün uzun süreli saklama koşullarına uygun değildir. Teslim aldıktan sonra kısa süre içerisinde tüketmeniz önerilir.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 3 adet olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; tepsi kebabımız gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dâhilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.