Image
Image
Image
Hatay El Yapımı Serimsek

Antikya

Hatay El Yapımı Serimsek

%10
TRY 31.00TRY 28.00
Serimsek Seçenekleri
4 Adet
Sepete Ekle
features
175 TL üzeri ücretsiz kargo
features
256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Serimseğimizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Baklavalık yufka, dana kuşbaşı et, soğan, katı yağ, sıvı yağ, karabiber, tuz.


Ürünün Hazırlanışı: Hatay’a özgü enfes bir yemek olan Serimsek baklavalık yufkanın içi lezzetlendirilerek oluşur. Bu eşsiz lezzetin tadını merak ediyorsanız, Antikya Lezzetler bir tıkla Hatay’dan evinize kadar gelmektedir. Ürünlerimiz, hijyen koşulları altında paketlenir.


Ürünün Faydaları: Damağınızı şenlendirir. Sizleri Medeniyetler sofrasının lezzetiyle tanıştırır.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Buzlukta saklanması halinde tazeliğini uzun süre korur.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 4 adet olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; serimseğimiz gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dâhilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.