Image
Image
Image
Hatay El Yapımı Kıymalı Sac Oruğu

Antikya

Hatay El Yapımı Kıymalı Sac Oruğu

%10
TRY 27.75TRY 25.00
Kıymalı Sac Oruğu Seçenekleri
1 Adet
Sepete Ekle
features
175 TL üzeri ücretsiz kargo
features
256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Sac oruğumuzun içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Kırmızı et, bulgur, biber salçası, un, zeytinyağı, soğan, dana kıyma et, ceviz, baharatlar. İsteğe göre harcına kuyruk yağı da eklenebilir.


Ürünün Hazırlanışı: Hatay mutfağımızın nadide lezzetlerinden biri olan Sac Oruğu, dış hamuru bol et ile içli köfte gibi hazırlanır. Elle şekil verilir iki hamur arasına cevizli iç harç eklenir. Hatay'ımızın zeytinyağı ile taş fırında pişirilir. Oldukça zahmetli ve bir o kadar lezzetlidir. Ürünlerimiz, hijyen koşulları altında paketlenir.


Ürünün Faydaları: Damağınızı şenlendirir. Sizleri Medeniyetler sofrasının lezzetiyle tanıştırır.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Ürün uzun süreli saklama koşullarına uygun değildir. Teslim aldıktan sonra kısa süre içerisinde tüketmeniz önerilir.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 1 adet olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; sac oruğumuz gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dâhilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.