Image
Image
Image
Hatay El Yapımı Kaytaz Böreği

Antikya

Hatay El Yapımı Kaytaz Böreği

%10
₺ 46.65₺ 42.00
Kaytaz Böreği Seçenekleri
6 Adet
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Kaytaz böreğimizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürün boyutları adet başına (bir kenarın uzunluğu) ortalama 7-8 cm civarıdır. Ürün ağırlığı adet başına ortalama 50 gr'dır. Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Dana eti kıyması, soğan, domates salçası, sıvı yağ, katı yağ, un.


Ürünün Hazırlanışı: Eritilmiş yağ ile açılan hamurların üzerine kıymalı harç koyulur. Börekler taş fırında ağır ateşte pişirilir. Pişen börekler, hijyen koşulları altında el değmeden paketlenir.


Ürünün Faydaları: Damağınızı şenlendirir. Sizleri Medeniyetler sofrasının lezzetiyle tanıştırır.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Buzlukta saklanması halinde tazeliğini uzun süre korur.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 6 ​adet olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; kaytaz böreğimiz gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dâhilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.


Hi Devamını Göster