Image
Image
Image
Hatay El Yapımı Doğal Üzüm Pekmezi

Antikya

Hatay El Yapımı Doğal Üzüm Pekmezi

%10
₺ 61.05₺ 55.00
Doğal Üzüm Pekmezi Seçenekleri
1 kg
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Üzüm pekmezimizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Üzüm.


Ürünün Hazırlanışı: Doğal üzüm pekmezi kaynatılmadan yapılmaktadır. Kapalı kazan sisteminde 55 derece sıcaklıkta üretimi yapılıp, pastörizasyon işlemi esnasında 2 dakika süresince 85 derece sıcaklığa çıkarılıp pastörize edilmektedir. Kaynatılmadığı ve uzun süre 100 derece üstü sıcaklığa maruz bırakılmadığı için üretimi soğuk üretim adını almaktadır. Ürünlerimiz, hijyen koşulları altında paketlenir.


Ürünün Faydaları: Cilt sağlığına iyi gelir, kansızlığı önlemeye yardımcıdır, kemik sağlığının güçlenmesine katkı sağlar.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Uygun saklama koşulları sağlandığında tazeliğini korur.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 1 kg olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; üzüm pekmezimiz gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dâhilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’ni Devamını Göster