Image
Image
Image
Hatay El Yapımı Doğal Tatlı Domates Salçası

Antikya

Hatay El Yapımı Doğal Tatlı Domates Salçası

%10
₺ 35.55₺ 32.00
Doğal Tatlı Domates Salçası Seçenekleri
1 kg
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Salçamızın içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Yarım kaşığı dahi yemeklerinize özel bir lezzet, renk ve koku katacaktır. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Kırmızı domates, tuz.


Ürünün Hazırlanışı: Hatay’ın verimli topraklarında yetişen domatesler, toplanıp temizlendikten sonra bakır süzgeçler ile elle iyice ezilir. Ezme işleminden sonra kaya tuzu koyulup odun ateşinde kazanlarda koyulaşıncaya kadar sürekli karıştırılarak kaynatılır. Pişen salça daha sonra tepsilere koyulup güneşlendirilip kurutulur. Kurutulan salçalar paketlenir.


Ürünün Faydaları: A, C, E vitamini, potasyum ve folik asit yönünden zengindir.


Saklama Koşulları: Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir. Uygun saklama koşulları sağlandığında 1 ay süre ile tazeliğini korur.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 1 kg olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; salçamız gıdaya uygun pet ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dahilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Tür Devamını Göster