Image
Image
Image
Hatay El Yapımı Doğal Tahin

Antikya

Hatay El Yapımı Doğal Tahin

%10
₺ 61.25₺ 55.00
Doğal Tahin Seçenekleri
1 kg
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Tahinimizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Susam.


Ürünün Hazırlanışı: Soyulmuş susamın değirmende ezilip akabilir krema haline getirilmiş halidir. Ürünlerimiz, hijyen koşulları altında paketlenir.


Ürünün Faydaları: Beyni güçlendirir. Tahin sağlıklı Omega-3 ve Omega-6 yağ asitleri ile doludur. Bağışıklık sistemini destekler.


Saklama Koşulları: Tahinin üzerine çıkan yağ doğal bir reaksiyon olup bozulma sebebi değildir. Böyle bir durumda yağı ile birlikte ambalajında 60°c sıcak su içinde 10dk beklettikten sonra mikser veya kaşık ile karıştırarak kullanınız. Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Uygun saklama koşulları sağlandığında tazeliğini korur.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 1 kg olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; tahinimiz gıdaya uygun pet ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dâhilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.

Devamını Göster