Image
Image
Image
Hatay El Yapımı Doğal Nar Ekşisi

Antikya

Hatay El Yapımı Doğal Nar Ekşisi

%10
₺ 61.00₺ 55.00
Doğal Nar Ekşisi Seçenekleri
750 ml
500 ml
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Doğal sertifikalı ekşi narlardan üretilmiştir. Nar ekşimizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Ekşi nar, tuz.


Ürünün Hazırlanışı: Antakya ilçelerinden temin edilen narlarımız özenle kabuklarından ayrılır. Suyu geleneksel yöntemler ile çıkartılır. (Makine ile suyu çıkartılan ürünlerde acı aroma kalmaktadır). Nar suyu vakumlu kazanlara aktarılır. Bunun sebebi; direkt odun ateşine maruz kalmasını önleyerek ürünün tadını koruyabilmektir. Nar ekşimiz, hijyen koşulları altında el değmeden paketlenir.


Ürünün Faydaları: Hipertansiyonu düşürücü etkisi vardır. Kolesterol ve kan şekerini dengeler. Şeker hastalığına iyi gelir. Kalp damarlarını korur. Enfeksiyonları iyileştirir ve enfeksiyonlara karşı vücut direncini artırır.


Saklama Koşulları: Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir. Uygun saklama koşulları sağlandığında 2 yıl süre ile tazeliğini korur.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 750 ve 500 ml olarak farklı paketleme seçeneklerine sahiptir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; nar ekşimiz gıdaya uygun pet ambalajda sat Devamını Göster