Image
Image
Image
Hatay El Yapımı Doğal Biber Salçası

Antikya

Hatay El Yapımı Doğal Biber Salçası

%10
₺ 39.00₺ 35.00
Doğal Biber Salçası Seçenekleri
1 kg
Doğal Biber Salçası Acı/Tatlı Seçenekleri
Acı
Tatlı
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Salçamızın içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Yarım kaşığı dahi yemeklerinize özel bir lezzet, renk ve koku katacaktır. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Kırmızı kapya biber, tuz.


Ürünün Hazırlanışı: Hatay’ın köylerinde verimli topraklarda yetişen biberler toplanıp temizlendikten sonra dilimlenir, yıkanır ve kurutulur. 2 gün süren kurutma işleminden sonra biberler makinelerle çekilir. Çekilen biberlere yeterli miktarda kaya tuzu koyulduktan sonra paketlenir.


Ürünün Faydaları: Doğal Biber Salçamız; C vitamini, beta karoten, kapsaisin ve antioksidan deposudur. Yemeklerinize lezzet katmak için kullanacağınız biber salçamız, kolesterolünüzü de düşürmenize yardımcı olacaktır. Dilerseniz, kahvaltıda da ekmek üzerine sürerek, tüketebilirsiniz.


Saklama Koşulları: Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir. Uygun saklama koşulları sağlandığında 1 ay süre ile tazeliğini korur.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 1 kg olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; salçamız gıdaya uygun pet ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz j Devamını Göster