Image
Image
Image
Hatay Doğal Yeşil Zeytin

Antikya

Hatay Doğal Yeşil Zeytin

%10
₺ 42.20₺ 38.00
Doğal Yeşil Zeytin Seçenekleri
1 kg
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Yeşil Zeytinimizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Yeşil zeytin.


Ürünün Hazırlanışı: Zeytinler Hatay topraklarından, en yağlı ve olgun dönemlerinde özenle toplanır. Suda bekletilip sadece kaya tuzuyla tatlandırılan zeytinler salamura edilerek kavanozlara doldurularak tüketime hazır hale getirilir.


Ürünün Faydaları: Yüksek miktarda E vitamini içeren yeşil zeytin bu sayede güçlü bir antioksidan sağlar. Bu özelliği sayesinde vücutta birken tüm zararlı toksinleri idrar yolu ile atar. Sağladığı bu fayda aynı zamanda sindirim yollarını da temizler. Özellikle mesanede biriken toksinleri atarak taş ve kum oluşumunu azaltır.


Saklama Koşulları: Yeşil zeytini, güneş ışığı almayan serin bir ortamda ağzı kapalı bir şekilde muhafaza etmeniz uygun olacaktır.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 1 kg olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; yeşil zeytinimiz gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dâhilinde paketlenerek, gönd Devamını Göster