Image
Image
Image
Hatay Doğal Kahvaltılık Toz Zahter

Antikya

Hatay Doğal Kahvaltılık Toz Zahter

%10
₺ 44.40₺ 40.00
Kahvaltılık Toz Zahter Seçenekleri
1 kg
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Toz zahterimizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçeriği: Leblebi tozu, menengiç, öğütülmüş karpuz çekirdeği, öğütülmüş kavun çekirdeği, kavrulmuş buğday, kekik, rezene, çekilmiş kişniş.


Ürünün Hazırlanışı: Tüm malzemeler toz haline getirildikten sonra hijyen koşulları altında paketlenir.


Ürünün Faydaları: Öksürüğe iyi geldiği bilinmektedir. Ağız ve diş sağlığı için faydalıdır. Cildi iyileştirir.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Uygun saklama koşulları sağlandığında tazeliğini korur. Kahvaltılarda zeytinyağı ile tüketilen zahter kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak.


Gönderim Şekli: Ürünümüz, 1 kg olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; toz zahterimiz gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, kargolanmaktadır. Gıda koruma şartları dahilinde paketlenerek, gönderilen ürünlerimiz dört mevsim güvenle Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir.


Hijyen koşulları gereği açılan ürünlerin iades Devamını Göster