Image
Image
Image
Hatay Doğal Ceviz Reçeli

Antikya

Hatay Doğal Ceviz Reçeli

%10
₺ 46.65₺ 42.00
Doğal Ceviz Reçel Seçenekleri
750 gr
Sepete Ekle
features175 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

Ceviz reçelimizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Renklendirici, koruyucu, asit düzenleyici ve tatlandırıcı içermez. Tamamen doğal ve el yapımıdır.


Ürünlerimizin tamamı hijyen koşullar altında üretilmiş olup, TSE Covid-19 güvenli üretim belgesi ile hijyenik üretim koşulları tescillenmiştir.


Ürünün İçerığı: Ceviz, kireç kaymağı, şeker pancarı, su.


Ürünün Hazırlanışı: Cevizler ağaçlardan tazeyken (yeşilken) toplanır. Kabukları soyulur. Günde 3 4 defa suyu değiştirilerek 15 gün suda bekletilir. Sonrasında cevizler kirecin içerisine koyulur ve 5 saat bekletilir. Daha sonra kaynatılmış şekerli suyun içerisine yıkanan cevizler atılır ve paketlenir. (Cevizler en geç 15 Haziran’a kadar toplanmalıdır).


Ürünün Faydaları: Antakya’ya özgü olan ve büyük bir emek verilerek hazırlanan bu reçel, hem tadı, hem de farklı görüntüsü ile kahvaltıların en güzel tatlarından biri olan ceviz reçeli sağlıklı oluşuyla da meşhurdur.


Saklama Koşulları: Kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Uygun saklama koşulları sağlandığında tazeliğini korur. Kahvaltılarda ve tatlılarda tüketebilirsiniz.


Gönderim Şeklı: Ürünümüz, 750 gr olarak paketlenir. Kargo esnasında zarar görmemesi adına; reçelimiz gıdaya uygun ambalajda satışa sunulmuştur. Ürün, strafor kutu içerisinde buz jeli ile muhafaza edilerek, k Devamını Göster